Pronat e fundit

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-51)

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-51)

Apartament 1+1 ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, buze rruges kryesoreBanesa eshte e organizuar ne sallon ndenje, dhome e vecante gatimi dhe ngrenie, dhome gjumi, ...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane (TRS-313-50)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane (TRS-313-50)

Apartament 2+1 ne shitje te Fusha e Zeze ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e IV te nje kompleks te ri pallatesh. Me siperfaqe 113m2, banesa eshte e organizuar ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gj...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-49)

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-49)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati eksistues, me siperfaqe 71 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndjenje te bashkengjitur me kuzhinen, dhome ...

me shme

Apartament per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-48)

Apartament per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-48)

Apartament per zyra ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2.  Hapesira eshte e ndare ne 3 apartamente te cilat mund ti...

me shme

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-47)

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-47)

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2. Hapesira eshte e ndare ne 3 apartamente te cilat mund ti veconi ose...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri, afer Bllokut ne Tirane, (TRR-313-46)

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri, afer Bllokut ne Tirane, (TRR-313-46)

Bulevardi Bajram Curri, pranë Bllokut, jepet me qera një apartament 85 m2, 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndënje, 1 kushinë, 2 ballkone, 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të nj...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit, Tirane (TRS-313-44)

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit, Tirane  (TRS-313-44)

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 47.000 m2 dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim te cdo lloji fushe si banim ashtu edhe fabrika. Toka rrethohet nga kater anet nga rruge , d...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-313-43)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-313-43)

Apartament 1+1 me qera perballe shkolles ‘Petro Nini Luarasi’ ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e IX te nje pallati te ri me siperfaqe 70m2. Banesa ofron sallonin te bashkengjitur me kuzhinen, dhom...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-313-42)

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-313-42)

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 103 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjum...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter