Pronat e fundit

Vila per shitje afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRS-1212-5)

Vila per shitje afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRS-1212-5)

Shiten Vila rezidenciale lluksoze ne nje zone te qete periferike ne Komunen Farke.  Vilat jane ndertuar me cilesine me te larte te punimit dhe te materialeve ne treg.  Vilat jane me sistem kapote termike ( term...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1212-4)

Apartament per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1212-4)

Apartament per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Me nje siperfaqe te brendshme prej 59 m2,prona ndodhet ne katin e peste te nje godine parafabrikat, 100 m nga Blv “Bajram Curri” dhe nga Pika e Karburan...

me shme

Toke truall per shitje ne Lagunen e Kunes ne Shengjin, (SHS-1212-1)

Toke truall per shitje ne Lagunen e Kunes ne Shengjin, (SHS-1212-1)

Toke truall per shitje ne lagunen e Kunes ne Shengjin te Lezhes. Me nje siperfaqe perj 4,795 m2 dhe 1,240 m2. Prona ndodhet ne zonen turistike te quajtur Laguna e Kunes, 11 km nga qyteti i Lezhes. Pozicionohet midis kene...

me shme

Apartament me qera ne qytetin e Lezhes , (LER-1212-1)

Apartament me qera ne qytetin e Lezhes , (LER-1212-1)

Apartament me qera ne lagjen Beselidhja ne Lezhe. Apartamenti ka hapesira te bolleshme duke ofruar sallon bashkangjirur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi, banjo, 2 ballkone duke ju ofruar pamjen me te buku...

me shme

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-3)

Apartament me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane , (TRR-1212-3)

Apartament me qera tek Bulevardi Zogu I, perballe maternitetit  . Me nje siperfaqe 105m2 ofron : sallon ndenje , zone ngrenie , kuzhine e ndare, 2 dhoma gjumi  , ballkon, 2 banja.Ngrohja me kondicioner. Apartam...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRs-1212-2)

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRs-1212-2)

Apartament (penthouse)140m2 sip banimi +100m2 verande perreth tij.Ndodhet ne katin e nente(i fundit) i cili eshte i ndare nga katet e tjere nepermjet nje dere te vecante qe komandohet vetem nga familja qe banon ne kete k...

me shme

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane , (TRR-1212-1)

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane , (TRR-1212-1)

Vile me qera ne rrugen Don Bosko, prane Vizion Plus . Me nje siperfaqe prej 500m2 ,vila eshte e organizuar ne menyre perfekte mes 3 katesh dhe ofron 11 dhoma , qe mund te perdoren si dhoma gjumi, matrimoniale apo dho...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane, (TRR-1112-32)

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane, (TRR-1112-32)

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko e Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, me siperfaqe te bolleshme ofron dhome gjumi+dhome pune+dhome ndenje+kuzhine+ballkon+banje. Izolim i fundit...

me shme

Apartament2+1 me qera tek Selvia ne Tirane, (TRR-1112-31)

Apartament2+1  me qera tek Selvia ne Tirane, (TRR-1112-31)

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, kati i trete. Me nje siperfaqe per 110 m2 dhe perbehe nga sallon, guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone. Apar...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter