Pronat e fundit

Toke ne Vaqarr per shitje , ne Tirane, (TRS-101-100)

Toke ne Vaqarr per shitje , ne Tirane, (TRS-101-100)

Toke per shitje ne Vaqarr, 300 m nga Restoranti San Pol,ne Fshatin Damjan, shitet toke me siperfaqe 1950 m2, e pershtatshme per vila.Me letra te rregullta. Cmimi 70 /m2 ...

me shme

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99)

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99)

Toke ne Vaqarr per shitje afer karburantit Alpet, me siperfaqe rreth 2000 m2, 500 m nga rruga kryesore. Me letra te rregullta. Cmimi 70 /m2 ...

me shme

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97)

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97)

Toke ne shitje ne Lunder, kush kerkon qetesine , ajrin e paster dhe bukurite e natyres ky eshte vendi perfekt. Vetem pak metra larg ndodhen komplekse te ndryshme vilash dhe nga qendra tregtare me e madhe ne Shqiperi ...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-96)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-96)

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 270 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me stil te vecante ne dizenjim si ne cdo detaji aty b...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-95)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-95)

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 280 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me stil te vecante ne dizenjim si ne cdo detaji aty b...

me shme

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, (TRS-101-94)

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, (TRS-101-94)

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, me nje siperfaqe prej 37 m2, pozicionohet ne katin e dyte te kesaj ndertese. E ndertuar me kualitet te larte dhe dizenjuar me stil modern. Cmimi 1700 /m2 ...

me shme

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-93)

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane , (TRR-101-93)

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri afer shkolles Petro Nini Luarasi. E ndertuar dhe dizegnuar me me cilesi te larte dhe me shume stil. Ndodhet ne katin e dyte te kesaj ndertese me siperfaqe 130 m2 . Mund te perdore...

me shme

Ambjent per zyra me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-92)

Ambjent per zyra me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-92)

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund te perdoren per cdo lloji biznesi. Cmimi 1600 /muaj ...

me shme

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-91)

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-91)

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane. Me siperfaqe 180 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, nje hapesire e madhe per guzhine te ngjitur me dhomen e ndenjes, 2 banjo dhe 3 ballkone te vegjel. Ndertuar dhe serish e sap...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter