Pronat e fundit

Apartament 1+1 per shitje ne Tirane te Re, Tirane , (TRS-1012-5)

Apartament 1+1  per shitje ne Tirane te Re, Tirane , (TRS-1012-5)

Shitet apartament 1+1 ne Tirane te Re. Pozicionohet ne Blv.Bajram Curri, kompleksi Jon, ndertim i vitit 2006. Pallati ne gjendje shume te mire, apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2 dhe perbehet nga salloni bashkangjit...

me shme

Vile ne shitje ne qender te Vlores, ne lagjen Bashkimi, (Vls-1012-1)

Vile ne shitje ne qender te Vlores, ne lagjen Bashkimi, (Vls-1012-1)

Vile per shitje ne qender te Vlores. E pershtatshme per cdo lloji aktiviteti. Katet e para dyqan, ndersa katet e siperme jane te banuara. Me nje siperfaqe ndertimi prej 600 m2 e perbere nga 3 kate. ...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane, ideale per biznes, (TRS-1012-4)

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane, ideale per biznes, (TRS-1012-4)

Shitet  apartament 123 m2, kati i pare, prane hyrjes se ambasadave ne rrugen e Durresit Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, sallon i madh bashkangjitur me guzhine, 2 banjo, 2 korridore. Apartamenti ka mundesi parkim...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane, (TRR-1012-3)

Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane, (TRR-1012-3)

Jepet me qira apartament 123 m2, kati i pare, prane hyrjes se ambasadave ne rrugen e Durresit Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, sallon i madh bashkangjitur me guzhine, 2 banjo, 2 korridore. Apartamenti ka mundes...

me shme

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane , (TRR-1012-2)

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane , (TRR-1012-2)

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. •    Adresa: Rruga "Brigada 8:, Tirane, Shqiperi •    Kati: 3 -te •    Siperfaqe: 550 m2 total (300 m2 e mbuluar dhe 250 m2 ...

me shme

Apartament me qera tek Ambasada Amerikane ne Tirane, (TRR-1012-1)

Apartament me qera tek Ambasada Amerikane ne Tirane, (TRR-1012-1)

Shtepi me Qira Adresa: Rr. Elbasanit (Pallati mbi Federaten e Sportit, perkrah Ambasades Amerikane) Shk. 2 Kati 5, Tirane, Shqiperi Apartamenti: 2+1 (91 M2), 1 banje, 1 ballkon Cmimi: 550/Muaj i di...

me shme

Hotel per shitje ne qender te Golemit, (GLS-912-1)

Hotel per shitje ne qender te Golemit, (GLS-912-1)

Hotel ne shitje ne qender te Golemit, vetem 700 m nga deti. Me nje siperfaqe ndertimi 1200 m2, e perbere nga 4 kate + Bodrum. Kati i pare eshte restorant. Katet e tjera jane apartamente te vogla qe shkojne gjithsej 14 ap...

me shme

Apartament me qera tek Zogu i Zi, mund te perdoret per zyra, Tirane, (TRR-912-19)

Apartament me qera tek Zogu i Zi, mund te perdoret per zyra, Tirane, (TRR-912-19)

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit, ndertimet jane me cilesi te larte dhe me kujdes te vecante ne...

me shme

Apartament me qera tek Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-912-18)

Apartament me qera tek Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-912-18)

Apartament me qira në Rrugën e Durrësit në Tiranë. 80 m2 apartament: sallon, zona ngrënie, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo, 2 ballkone; Apartamenti ndodhet 30 m nga hyrja e zo...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter