Pronat e fundit

Ambjent per zyra me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-313-41)

Ambjent per zyra me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-313-41)

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te preferuara nga te huajt ne Tirane.Mes zones se ambasadave dhe zyrave te shumta, apartamenti pozicionoh...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne bllokun Vasil Shanto ne Tirane (TRS-313-40)

Apartament 2+1 ne shitje ne bllokun Vasil Shanto ne Tirane (TRS-313-40)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2, apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri. Banesa ofrohet e mobiluar ne menyre bashkohore dhe e shperndare ne sallon te bashke...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto ne Tirane (TRR-313-39)

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto ne Tirane (TRR-313-39)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ba...

me shme

Vile 2 kateshe ne shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-313-38)

Vile 2 kateshe ne shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-313-38)

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila perfshin 200 m2 siperfaqe te brendshme dhe 100 m2 oborr te gjelberuar. Kati i pare eshte i organizuar ne parking per 2 makina, sallon, kuzhine dhe banjo. Ka...

me shme

Vile 2 kateshe me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane(TRR-313-37)

Vile 2 kateshe me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane(TRR-313-37)

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin sallonin, kuzhinen, banjo dhe garazhdin per 2 makina. Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, studio dhe ba...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane(TRS-313-36)

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane(TRS-313-36)

Apartament 2+1 ne shitje te Ministria e Drejtesise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. Banesa eshte e pershtatur ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 2 b...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane(TRS-313-35)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane(TRS-313-35)

Apartament 2+1 ne shitje te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 115 m2. Aktualisht apartamenti eshte i organizuar ne sallon te bashkengjitur me aneksin, 2 ...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane(TRS-313-34)

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane(TRS-313-34)

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe 85 m2. Eshte i shperndare ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, depo me d...

me shme

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-313-33)

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-313-33)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartament pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me sipërfaqe 105m2. Eshte i organizuar ne sallonte pajisur me oxhak, dhome gatimi me vete, 2 dhoma...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter