Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane , (TRS-1112-30)

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane , (TRS-1112-30)

Apartament per shitje tek Liqeni Artificial , i pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara dhe ne nje nga komplekset me te mira te kesaj zone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Kompleksi eshte ndertuar vitet e fund...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-1112-29)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-1112-29)

...

me shme

Vile me qera ne nje zone te Tiranes, (TRR-1112-28)

Vile me qera ne nje zone te Tiranes, (TRR-1112-28)

Vile me qera afer residences Amerikane ne Tirane. Vila eshte 3 kateshe e shperndare cdo kat ne 130 m2 dhe perbehet nga sallon, guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, 2 banjo secili kat. Per momentin eshte e pamobiluar p...

me shme

Apartament duplex per shitje ne Plazhin e Gjeneralit , Kavaje (KVS-1112-1)

Apartament duplex per shitje ne Plazhin e Gjeneralit , Kavaje (KVS-1112-1)

Apartament per shitje (stil duplex) ne nje prej vilave te nje kompleksi rezidencial 2km ne te djathte te Spillese , ose 300 m vije bregdetare ne te majte te plazhit te Gjeneralit. Me nje siperfaqe prej 180m2 , ky...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehi, afer ambasades Turke ne Tirane, (TRR-1112-27)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehi, afer ambasades Turke ne Tirane, (TRR-1112-27)

Jepet me qera kati i dyte i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 180 m2 ofron 1 sallon i madh ndenje, kuzhine, 3 dhom...

me shme

Apartament me qera tek residenca Amerikane ne Tirane, (TRR-1112-26)

Apartament me qera tek residenca Amerikane ne Tirane, (TRR-1112-26)

Jepet me qera kati i pare i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 170 m2 ofron 2 sallon ndenje, kuzhine e ndare me vete, 2 dho...

me shme

Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni kompleksi Colombo 2 , Tirane (TRS-1112-25)

Apartament 3+1  per shitje tek Liqeni kompleksi Colombo 2 , Tirane (TRS-1112-25)

Apartament per shitje tek Kompleksi "Colombo 2" prane Liqenit Artificial, Tirane . Me nje siperfaqe prej 204 m2 apartamenti (i vendosur ne katin e fundit , stil papafingo) ofron : tre dhoma gjumi  ,sallon i ...

me shme

Apartament me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane, (TRR-1112-24)

Apartament me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane, (TRR-1112-24)

Tirane, japet me qera ambjent modern biznesi ose banimi Kati 2-te, 130 mē . Ndodhet ne  rrugen e "Elbasanit", perballe Ambasades Amerikane-ngjitur me shtepine e femijes. Ambjenti me cilesor i nderteses me pam...

me shme

Apartment 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1112-23)

Apartment 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1112-23)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri dhe me pamje te mrekullueshme nga Tirana.  Me nje siperfaqe prej 116 m2 ofron sallon te madh bashk...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter