Pronat e fundit

Apartamente per shitje ne Vlore me pamje nga deti, (VLS-101-13)

Apartamente per shitje ne Vlore me pamje nga deti, (VLS-101-13)

Residenca  eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrine me gjerberim te perhereshem mes aromave te limonave dhe ullinjve dhe me nje pamje magjepse nga Deti, gadishull...

me shme

Apartament 1+1 ne rrugen Fortuzi, afer shkolles 'Jeronim De Rada', (TRR-101-90)

Apartament 1+1 ne rrugen Fortuzi, afer shkolles 'Jeronim De Rada', (TRR-101-90)

Apartament me qera tek rruga Fortuzi afer shkolles ‘Jeronim De Rada’, me nje siperfaqe totale prej 75 m2 perbehet nga dhoma e ndenjes e bashkangjitur me  pjesen e ngrenjes dhe te guzhines, 1 dhome gjumi dhe nje banj...

me shme

Apartament 1+1 ne rrugen Suljeman Pasha,ngjitur me rrugen Fortuzi ne Tirane, (TRR-101-89)

Apartament 1+1 ne rrugen Suljeman Pasha,ngjitur me rrugen Fortuzi ne Tirane, (TRR-101-89)

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha, me siperfaqe 74 m2 perbehet nga dhoma e ndenjes ngjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 1 dhome gjumi dhe nje banjo.Ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti es...

me shme

Apartament per shitje tek Shallvaret, rruga Reshit Collaku, (TRS-101-88)

Apartament per shitje tek Shallvaret, rruga Reshit Collaku, (TRS-101-88)

Apartament per shitje tek rruga Reshit Collaku tek Shallvaret. Me siperfaqe totale prej 96 m2, me 3 ditare qe shikojne nga rruga kryesore, ndodhet ne katin e dyte te kesaj ndertese. Mund te perdoret per cdo lloji biznesi...

me shme

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)

Apartament me qera ngjitur me Universitetin Epoka ne Tirane, (TRR-101-87)

Apartament duplex me siperfaqe 180 m2 qe ju ofron dopjo soxhiorno me guzhine ten dare dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi ne katin e pare te kesaj ndertese dhe 2 banjo. Ne pjesen e siperme po ashtu ndodhet soxhiorno dhe...

me shme

Ambjent tregtar ne shitje ose me qera ne qender te Tiranes, ne nje nga qendrat tregetare me te njohura, (TRR-101-86)

Ambjent tregtar ne shitje ose me qera ne qender te Tiranes, ne nje nga qendrat tregetare me te njohura, (TRR-101-86)

Ambjent tregtare per shitje ose qera ne qender te Tiranes dhe ne nje nga qendrat tregtare me te njohura dhe te populluara ne Tirane. Me siperfaqe 97 m2 fasade komplet xham, ne katin e trete te nje prej ndertesave me te b...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane ,(TRR-101-85)

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane ,(TRR-101-85)

Apartament per shitje tek rruga Abdyl Frasheri, me siperfaqe 134 m2 perbehet nga nje sallon i madh ngjitur me pjesen e ndenjes dhe guzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, nje ballkon dhe nje depo e vogel. Salloni I madh dhe mo...

me shme

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)

Shitet vile afer liqenit artificial te Tirane, rruga Dora D’Istria. Vile 3 kateshe + papafingo, ne katin e pare eshte nje kopesht privat me qera , katet e tjera jane te ndara ne 6 apartamente 1+1 aktualisht te lene me qe...

me shme

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)

Afer Kodres se Diellit, ndodhet kjo vile e mrekullueshme. Ne nje zone te qete dhe me popullesi te zgjedhur. Vile 3-kateshe ku ju jep mundesine te jetoni dhe te ndertoni edhe biznesin tuaj. Kati pare ndodhet oborri  ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter