Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina , (TRR-1112-6)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina , (TRR-1112-6)

Apartament me qera me sip. 110m2 tek Tirana e Re . Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, soxhorno e madhe, 1 tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar, me kondicjoner ne cdo dhome, telefon, internet, digitalb....

me shme

Apartament 2+1 me qera tek 9-kateshet ne Tirane , (TRR-1112-5)

Apartament 2+1 me qera tek 9-kateshet ne Tirane , (TRR-1112-5)

Apartamenti 2+1 me qera, ndodhet ne Pallatin e ri, menjehere pas dyqaneve NEPTUN ne Rrugen Luigj Gurakuqi. Eshte ne katin e 5-te te nje ndertese 12 kateshe. Pallati ka ashensor i cili punon rregullisht. Siperfaqja sip...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Hotel Diplomat II ne Tirane , (TRR-1112-4)

Apartament 2+1 me qera tek Hotel Diplomat II ne Tirane , (TRR-1112-4)

Apartament me qera 2+1 100 m2 ne Bulevardin Bajram Curri prane Hotel Diplomat II, zone e cila eshte e qete dhe ka nje infrastrukture perfekte. Apartamenti eshte ndertim i vitit 2006 ne katin e 9, pozicionuar mbi lumin e ...

me shme

Apartament 1+1 me qera tek Hotel Dinasty ne Tirane, (TRR-1112-3)

Apartament 1+1 me qera tek Hotel Dinasty ne Tirane, (TRR-1112-3)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani . Ndertim i ri , pozicionohet ne katin e trete , orientim Lindje . Me nje siperfaqe 65 m2 ofron sallon + kuzhine ,dhome gjumi, banjo, ballkon. Apartamenti ofrohet kompl...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek Libri Universitar ne Tirane , (TRS-1112-2)

Apartament 2+1 per shitje tek Libri Universitar ne Tirane , (TRS-1112-2)

Apartament 2+ 1 , Kati I pare banimi ( i dyti nga toka), per shitje Siperfaqja 126 m2 shtepia , + 38 m2  veranda Me hipoteke,me certificate pronesie. Sistemi i gazit (instaluar nga pronari I shtepise)...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne Blv. Bajram Curri, afer Ministrise se Shendetesise ne Tirane , (TRS-1112-1)

Apartament 2+1 per shitje ne Blv. Bajram Curri, afer Ministrise se Shendetesise ne Tirane , (TRS-1112-1)

...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne Vlore , (VLR-1012-3)

Apartament 1+1 me qera ne Vlore , (VLR-1012-3)

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine tualet dhe ballkon me pamje nga deti,dhe eshte i pozicionuar ne kat...

me shme

Apartament per shitje ne Skele, Vlore, (VLS-1012-2)

Apartament per shitje ne Skele, Vlore, (VLS-1012-2)

Shitet Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine, tualet dhe ballkon me pamje nga deti,dhe eshte i pozicionuar ne katin e 9 te n...

me shme

Apartament per shitje tek Ministria e Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRS-1012-14)

Apartament per shitje tek Ministria e Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRS-1012-14)

Apartment per shitje ne Bulevardin Zhan D’Ark, afer Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 103 m2 dhe shpendahet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone. Ofrohet komplet i mobiluar...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter