Pronat e fundit

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-413-8)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-413-8)

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe 105 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, 3 dhoma gjum...

me shme

Apartament 3+1 me qera te Pazari Ri ne Tirane (TRR-413-7)

Apartament 3+1 me qera te Pazari Ri ne Tirane (TRR-413-7)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Beqir Luga tek Pazari i Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te pallatit, me siperfaqe 110 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, banjo dhe b...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-413-6)

Apartament 1+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-413-6)

Apartament 1+1 me qera prane Zogu te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II, me siperfaqe 80 m2. Eshte i organizuar ne dhome gjumi, sallon te bashkengjitur me kushinen, korridor, ballkon dhe banjo e madhe. Banes...

me shme

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-413-5)

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-413-5)

Apartament luksoz ne shitje prane ish Ekspozites “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI te banimit te nje pallati te ri, me siperfaqe te brendshme 136 m2. E gjitha e shtruar me park...

me shme

Apartament dupleks me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-413-4)

Apartament dupleks me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-413-4)

Apartament duplex ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV dhe te V te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 130 m2. Ne katin e pare te apartamentit do mund te gjeni sallon ndenje te madh, kuzhinen...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-413-3)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-413-3)

Apartament 2+1 ne shitje perballe gjimnazit “Qemal Stafa” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon te bashkengjitur me kuzhine...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-413-2)

Apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-413-2)

Apartament 1+1 ne shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe 73 m2. Banesa eshte e shperndare ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, dhome gjumi, korridor, ...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-413-1E)

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos  ne Tirane (TRS-413-1E)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri, ne zonen e Don Boskos ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 103.85 m2 dhe siperfaqe totale eshte 113m2. Ambienti...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-313-52)

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-313-52)

Apartament 2+1 ne shitje prane Institutit te Fiskultures ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII , me siperfaqe 125 m2. Banesa eshte e organizuar ne sallon te madh te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ban...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter