Pronat e fundit

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane, (TRR-1112-32)

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane, (TRR-1112-32)

Apartament me qera ne rrugen Ferit Xhajko e Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, me siperfaqe te bolleshme ofron dhome gjumi+dhome pune+dhome ndenje+kuzhine+ballkon+banje. Izolim i fundit...

me shme

Apartament2+1 me qera tek Selvia ne Tirane, (TRR-1112-31)

Apartament2+1  me qera tek Selvia ne Tirane, (TRR-1112-31)

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri, kati i trete. Me nje siperfaqe per 110 m2 dhe perbehe nga sallon, guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone. Apar...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane , (TRS-1112-30)

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane , (TRS-1112-30)

Apartament per shitje tek Liqeni Artificial , i pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara dhe ne nje nga komplekset me te mira te kesaj zone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Kompleksi eshte ndertuar vitet e fund...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-1112-29)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-1112-29)

...

me shme

Vile me qera ne nje zone te Tiranes, (TRR-1112-28)

Vile me qera ne nje zone te Tiranes, (TRR-1112-28)

Vile me qera afer residences Amerikane ne Tirane. Vila eshte 3 kateshe e shperndare cdo kat ne 130 m2 dhe perbehet nga sallon, guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, 2 banjo secili kat. Per momentin eshte e pamobiluar p...

me shme

Apartament duplex per shitje ne Plazhin e Gjeneralit , Kavaje (KVS-1112-1)

Apartament duplex per shitje ne Plazhin e Gjeneralit , Kavaje (KVS-1112-1)

Apartament per shitje (stil duplex) ne nje prej vilave te nje kompleksi rezidencial 2km ne te djathte te Spillese , ose 300 m vije bregdetare ne te majte te plazhit te Gjeneralit. Me nje siperfaqe prej 180m2 , ky...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehi, afer ambasades Turke ne Tirane, (TRR-1112-27)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haki Shehi, afer ambasades Turke ne Tirane, (TRR-1112-27)

Jepet me qera kati i dyte i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 180 m2 ofron 1 sallon i madh ndenje, kuzhine, 3 dhom...

me shme

Apartament me qera tek residenca Amerikane ne Tirane, (TRR-1112-26)

Apartament me qera tek residenca Amerikane ne Tirane, (TRR-1112-26)

Jepet me qera kati i pare i nje vile me hyrje komplet te vecante. Pozicionohet ngjitur me vilat e residences Amerikane ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 170 m2 ofron 2 sallon ndenje, kuzhine e ndare me vete, 2 dho...

me shme

Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni kompleksi Colombo 2 , Tirane (TRS-1112-25)

Apartament 3+1  per shitje tek Liqeni kompleksi Colombo 2 , Tirane (TRS-1112-25)

Apartament per shitje tek Kompleksi "Colombo 2" prane Liqenit Artificial, Tirane . Me nje siperfaqe prej 204 m2 apartamenti (i vendosur ne katin e fundit , stil papafingo) ofron : tre dhoma gjumi  ,sallon i ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter