Pronat e fundit

Vile 2 kateshe me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-413-34)

Vile 2 kateshe me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-413-34)

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizuar ne 3 dhoma, aneks dhe banjo. Cdo kat eshte i pajisur me hyrje me vete. Vila ofrohet e pamobiluar, e përshtatshme...

me shme

Ambjent me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-33)

Ambjent me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-33)

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 100 m2. Me punime te brendshme cilesore, ambienti ofron dy dalje. Pa kolona ne mes, ...

me shme

Apartament me qera perballe Presidences ne Tirane, (TRR-413-32)

Apartament me qera perballe Presidences ne Tirane, (TRR-413-32)

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga pallatet me te mira dhe me te preferuara te Tiranes, duke dhene akses te shpejt ne cdo drejtim. Me nje siperfaqe prej 1...

me shme

Apartament per shitje afer Hipotekes ne Tirane, (TRS-413-31)

Apartament per shitje afer Hipotekes ne Tirane, (TRS-413-31)

Apartament per shitje ne rrugen Jordan Misja, ne krah te Hipotekes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76 m2 dhe pozicionohet ne katin e nente te pallatit. Eshte teresihst i rikonstruktuar dhe pajisur me pajisje dhe mobil...

me shme

Dyqan ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-30)

Dyqan ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-30)

Dyqan ne shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 42 m2. Ne brendesi te ambjentit do te gjeni punime cilesore dhe banjo. Aktualisht eshte me qera nga nje kli...

me shme

Ambjent ne shitje per biznes ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRS-413-29)

Ambjent ne shitje per biznes ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRS-413-29)

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 260 m2. Per momentin hapesira eshte e organizuar ne restorant (220 m2) dhe dyqan (40 m2) Ju mund te perzgjidhni hap...

me shme

Ambjent ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-28)

Ambjent ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-413-28)

Ambjent per biznes ne shitje ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 82m2 te brendshme dhe 30 m2 oborr, mjaft mire i shfrytezueshem.Per momentin hapësira i eshte lene me qera nje ...

me shme

Ambjent ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-413-27)

Ambjent ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-413-27)

Ambjent ne shitje perballe Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 120m2. Hapesira eshte e shfrytezuar per biznesin e nje bar-kafe. Zona perreth eshte mjaft ...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane (TRR-413-26S)

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane (TRR-413-26S)

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 dhe 30 m2 verande e cila organiz...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter