Pronat e fundit

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)

Vlore, Apartament 67 m2, tek Uji i Ftohte.  Apartament 1+1 ne katin e dyte banim te nje prej rezidencave me te reja qe eshte ne ndertim ne qytetin e Vlores. Objekti perbehet nga nje kat sherbim dhe 4-kate banimi . P...

me shme

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)

. -Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. Orientim nga perendimi, apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per ba...

me shme

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)

Shitet Apartament 2+1. Njesi rezidenciale me siperfaqe 104 m2 dhe 23 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit tek kulla nr. 3. Apartamenti eshte i sis...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje tek Kalaja ne Vlore, (VLS-101-5)

Apartament 3+1 ne shitje tek Kalaja ne Vlore, (VLS-101-5)

Apartament i ri te Kalaja ne Vlore 131.25m2, a large living and dining area, three bedrooms, 2 bathrooms and a balcony me pamje nga deti me orientim nga Radhima, pjese e nje prej ndertimeve me te fundit dhe me te vecanta...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi, mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-45)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi, mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-45)

Tirane, apartament 2+1, (mbrapa shkolles Harry Fultz -Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te ri ne ndertim, qe ndodhet prane institucionit te Hipotekes, mbrapa shkolles se mesme "Harry Fultz". Apartamenti ndodhet ne k...

me shme

Apartament per shitje prane liqenit ne Tirane, (TRS-101-44)

Apartament per shitje prane liqenit ne Tirane, (TRS-101-44)

Tirane, apartament 2+1. -Kompleksi i apartamenteve zhvillohet ne 2-kate nen toke dhe ne 9-kate mbi toke. Apartamenti ne fjale eshte 188.47 m2. Kompleksi rezidencial eshte teresisht i komplentuar me infrastrukture dhe she...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje, rruga Misto Mame, Tirane (TRS-101-43)

Apartament 1+1 ne shitje, rruga Misto Mame, Tirane (TRS-101-43)

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 . Ky apartament eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, nje dhome pritje , nje banjo dhe nje ballkon ne katin e peste banim dhe me pamje nga veri- lindja. Apartamenti eshte pjese&n...

me shme

Apartament 2+1 per shitje te Zogu i Zi, Tirane , (TRS-101-42)

Apartament 2+1 per shitje te Zogu i Zi, Tirane , (TRS-101-42)

Apartament 2+1 te Zogu i Zi. Ndertese e re e perfunduar dhjete kateshe dhe shume moderne me akses ne te gjitha drejtimet si ne hyrje dhe ne dalje te qytetit. Apartamenti perbehet nga: 1 dhome + 1(gatimi +ngrenie+ndenje)+...

me shme

Bar Restorant per shitje ne Durres, 60 m afer pjese se plazhit, (DRS-101-5)

Bar Restorant per shitje ne Durres, 60 m afer pjese se plazhit, (DRS-101-5)

-Njesi komerciale me siperfaqe totale 319.3 m2, e organizuar me dy kate nga ku ne katin e pare ka 177 m2 dhe katin e dyte ka 142.3 m2 te cilat komunikojne me shkalle te brendshme. Objekti pozicionohet ne nje godine tete ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter