Pronat e fundit

Zyre me qera ne rrugen Fadil Rada afer ATSH ne Tirane, (TRR-101-34)

Zyre me qera ne rrugen Fadil Rada afer ATSH ne Tirane, (TRR-101-34)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 165 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perd...

me shme

Apartamente ne shitje tek rruga Jordan Misja, (TRS-101-33)

Apartamente ne shitje tek rruga Jordan Misja, (TRS-101-33)

Apartament 2+1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, pallatet jane akoma ne ndertim dhe po ndertohen me nje standart te larte dhe ne nje nga lagjet me te njohura te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 115.24 m2 ofron 2 dhoma gjum...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-32)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-32)

Pozicionuar ne rrugen Jordan Misja afer shkolles profesionale Harry Fultz ndodhen keto apartamente akoma ne ndertim, duke u ndertuar me nje standard te larte. Ky apartament 2+1 eshte i prezantuar mire dhe shume afer qend...

me shme

Apartament me qera ne qender te Tiranes, tek rruga Lidhja e Prizrenit, (TRR-101-30)

Apartament me qera ne qender te Tiranes, tek rruga Lidhja e Prizrenit, (TRR-101-30)

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne qender te Tiranes, eshte ne pozicion ideal per te shijuar  dhe per te pare pjeset me te bukura qe ky qy...

me shme

Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite (RRS-101-1)

Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite (RRS-101-1)

  Hapesire e madhe per dyqan per shitje ose qera. Kjo prone eshte perafersisht 1050 m2 ndodhet ne qytetin e Rreshenit, te rrethit te Mirdites. Ndodhet 3 km larg nga autostrada nacionale Durres-Kukes dhe 100 km l...

me shme

Apartament per shitje tek Komuna e Parisit perball me Euromax, (TRS-101-29)

Apartament per shitje tek Komuna e Parisit perball me Euromax, (TRS-101-29)

Apartament duplex me 3 dhoma gjumi eshte ne te njejten kohe unike dhe mbreselenese me punimet e saj te brendshme dhe qe pozicionet tek Komuna e Parisit ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 150 m2, e ndare ne dy kate p...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje tek rruga Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-28)

Apartament 2+1 ne shitje tek rruga Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-28)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ,mbrapa shkolles Harry Fultz. Ndodhet ne nje nga lagjet me te preferuara , ky apartament eshte nje okazion i shkelqyer per te pronotuar shtepine e enderrave per familjen...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Jordan Misja,mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-27)

Apartament  per shitje ne rrugen Jordan Misja,mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-27)

Apartament i shkelqyer 2+1 ne rrugen ‘Jordan Misja’, mbrapa shkolles profesionale Harry Fultz. Ky apartament te ofron punime cilesore dhe pamje te bukur te shtepise,te mbushur plot drite nga dritaret me perm...

me shme

Apartament me qera afer Ambasades Americane ne Tirane ,(TRR-101-25)

Apartament me qera afer Ambasades Americane ne Tirane ,(TRR-101-25)

Apartament  3+1 afer Ambasades Americane tek rruga e Elbasanit ne Tirane.Me nje siperfaqe prej 170 te ofron nje sallon te madh, me nje guzhine komplet me vete, me 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Ndertesa esht...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter