Pronat e fundit

Lokal per shitje ne zonen plazhit ne Durres, (DRS-101-4)

Lokal per shitje ne zonen plazhit ne Durres, (DRS-101-4)

Durres, njesi komerciale me siperfaqe 144 m2, kati perdhe i nje pallati shtate katesh ndodhur ne lagjen 13, Plazh Durres. Hyrja per ne ambjent eshte ne drejtim te rruges kryesore Durres-Plepa. Ambjenti eshte i pershtatsh...

me shme

Apartament per shitje ne Durres ne zonen e plazhit, (DRS-101-1)

Apartament per shitje ne Durres ne zonen e plazhit, (DRS-101-1)

Durres, shitet apartament 1+1 ne zonen me te preferuar nga pushuesit e sezonit te veres, shitet apartament me siperfaqe 51.1 M2 i organizuar me nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje, me nje banjo dhe nje ballkon me pamje ...

me shme

Okazion, Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra, (TRS-101-41)

Okazion, Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra, (TRS-101-41)

Toke per shitje ne fillim te rruges Siri Kodra. Ne nje zone me shume interes per ndertime te ndryshme, nje vend strategjik per ndertimin e nje hotel, nje pallati ose qender biznesi.E gjithe hapesira ka nje siperfaqe tota...

me shme

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit, (TRS-101-40)

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit,  (TRS-101-40)

 Apartamente 1+1 prane KMY ne Yzberisht. Pallati sapo ka perfunduar dhe ju jep mundesine te prenotoni shtepine tuaj. Ndertimet me nje cilesi te larte dhe kujdes te vecante ne te gjitha detajet.   ...

me shme

Shitet Biznes ne mes te Blloku ne rrugen Pjeter Bogdani,BODY LINE CENTER, (TRR-101-39)

Shitet Biznes ne mes te Blloku ne rrugen Pjeter Bogdani,BODY LINE CENTER, (TRR-101-39)

Pershkrimi: Body Line Center operon ne tregun vendas e rajonal ne fushen e estetikes qe prej vitit 1997. Eshte qender e autorizuar dhe e specializuar nga Bollani Group spa, Desenzano, Itali. E autorizuar sepse ka te drej...

me shme

Vile me qera ne Lunder , prane qendres tregtare TEG ne Tirane , (TRR-101-38)

Vile me qera ne Lunder , prane qendres tregtare TEG ne Tirane , (TRR-101-38)

Vila Eko Ambasador description   First Albanian ecological villa made by:   -French architect  from Paris: Frank Dumai www.atelierdutorrent.fr   with:   Alarm Camera sy...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Tefta Pashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRR-101-37)

Apartament me qera ne rrugen Tefta Pashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRR-101-37)

Apartament me qera ne rrugen Tefta Tashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme. Apartament 1+1 i perbere nga nje sallon i madh dhe i kendshem bashke me pjesene e guzhines, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Me nje siperf...

me shme

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane , (TRR-101-36)

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane , (TRR-101-36)

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada. Dyqan plote drite ne nje nga vendet me te bukura te Tiranes. Ne qofte se jeni ne kerkim te nje dyqani ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes atehere kjo eshte mundesia juaj. ...

me shme

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane afer shkolles Ismail Qemali, (TRR-101-35 )

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane afer shkolles Ismail Qemali, (TRR-101-35 )

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada. Dyqan plote drite ne nje nga vendet me te bukura te Tiranes. Ne qofte se jeni ne kerkim te nje dyqani ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes atehere kjo eshte mundesia juaj. Me si...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter