Pronat e fundit

Apartament me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri 'ne Tirane, (TRR-101-24)

Apartament me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri 'ne Tirane, (TRR-101-24)

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 165 m2 pernehet nga nje sallon i madh i ngjitur me pjesen e guzhines,guzhina e m...

me shme

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23)

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23)

Ky apartament ju jep mundesine te jetoni  ne nje shptepi moderne ne nje nga lagjet  me te mira te Tiranes ne rrugen Myslym Shyri. Pervec nje salloni te mrekullueshem dhe pjeses se guzhines bashkangjitur ky apar...

me shme

Apartament me qera tek rruga Don Bosko, kompleksi Vizion + , (TRR-101-22)

Apartament me qera tek rruga Don Bosko, kompleksi  Vizion + , (TRR-101-22)

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko,kompleksi Vizion+.Nje apartament me ndricim perfekt dhe spacioz,me nje sallon te kendeshem te bashkangjitur me guzhinen, me dy dhoma gjumi,dy banjo, dy ballkone. Me nje siperfaqe to...

me shme

Garsoniere ne shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-4)

Garsoniere ne shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-4)

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  garsoniere ne shitje. Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngadal per nje ambjent tuajin afer qytetit bregdetar...

me shme

Dyqane per shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-3)

Dyqane per shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-3)

Dyqane per shitje ne qender te Vlores tek lagjia Pavarsia afer Parkut Rinia. Nje kompleks pallatesh ne ndertim ju jep mundesi tani te merrni dyqanin tuaj duke e perzgjedhur ate sipas siperfaqeve te ndryshme.Kompleksi esh...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores, (VLS-101-2)

Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores, (VLS-101-2)

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepine tuaj ne nje qytet bregdetar.Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngadal per shtepine tuaj te pushimeve...

me shme

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)

 Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepine tuaj ne nje qytet bregdetar.Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngadal per shptepine tuaj te pu...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-21)

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane , (TRR-101-21)

  Apartament i ri i mobiluar me hapesire 145 m2 ne nje nga pjeset me te bukura te Tiranes tek rruga Sami Frasheri, ngjitur me qendren Nobis ne Tirane. Ky apartament ju jep kenaqesine te jetoni ne nje sallon te m...

me shme

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)

Hotel ne shitje ne nje nga vendet me te populluara per turistet ne Golem ,rreth 500 nga Shkembi  i Kavajes.Eshte ndertuar me material te cilesise se pare,me nje dekor te kendshem dhe mobiluar ne menyre modern.Ky hot...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter