Pronat e fundit

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)

Pjese toke per shitje afer Qytet Studentit ne Tirane.Me letra te rregullta per ndertim dhe me nje siperfaqe prej 1200 m2. Perbehet nga 2 shpija te ngjitura me njera tjetren dhe hapsirat perreth tyre me siperfaqe perkates...

me shme

Hapesire e madhe per zyra me qera tek sheshi Avni Rustemi, Tirane (TRR-101-18)

Hapesire e madhe per zyra me qera tek sheshi Avni Rustemi, Tirane (TRR-101-18)

 Ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes,nje hapesire me nje stil te vecante. E ndertuar me qualitetin me te larte dhe e mbajtur shume mire.Me 2 kate dhe me nje siperfaqe totale prej 200 m2.Mund te perdoret per ...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane, (TRR-101-17)

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane, (TRR-101-17)

Apartament me qera tek rruga Pjeter Bogdani.Nje apartament spacioz dhe me ndricim te shkelqyer me 3 dhoma gjumi  ne nje nga pjeset me te bukura te qytetit te Tiranes.Siperfaqja totale eshte 138m2 me nje sallon te ma...

me shme

Vile me qera ne zemer te Tiranes, (TRR-101-16)

Vile me qera ne zemer te Tiranes, (TRR-101-16)

    Nje vile elegante dhe me stil ne nje lagje te qete dhe ne zemer te Tiranes,villa eshte e rrethuar me nje oborr te mirembajtur dhe me pishine verore  dhe nje hapsire te kendshme rreth saj bashke m...

me shme

Vile luksose me qera tek rruga 'Mihal Grameno', (TRR-101-15)

Vile luksose me qera tek rruga 'Mihal Grameno', (TRR-101-15)

  Nje vile e re, modern dhe shume e kendshme me nje stil mahnites jepet me qera.Eshte e pozicionuar ne pjese residenciale ne rrugen ‘Mihal Grameno‘.Kati i pare ka sallonin e madh me oxhak dhe me dalje...

me shme

Dyqan me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri' ne Tirane , (TRR-101-14)

Dyqan me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri' ne Tirane , (TRR-101-14)

Jepet me qera dyqan te rruga ‘Abdyl  Frasheri ‘ tek  libri Universitar.Nje pjese e shkelqyer per dyqan me nje siperafaqe prej 145 m2 dhe me vendndodhje ne katin e dyte te kesaj ndertese. Dyqani ndodhet ne nj...

me shme

Apartament ne shitje ose me qera ne zonen e Bllokut, (TRR-101-13)

Apartament ne shitje ose me qera ne zonen e Bllokut, (TRR-101-13)

Apartament ne shitje ose me qera.Ky apartament i kendshem ndodhet ne qender te Tiranes dhe ne pjesen me te preferuar te saj, ne zonen e Bllokut.I mobiluar plotesisht dhe ju duhet vetem te sillni valixhet tuaja asgje me s...

me shme

Dyqan me qera ne zonen e 'Bllokut' ne Tirane , (TRR-101-12)

Dyqan me qera ne zonen e 'Bllokut' ne Tirane , (TRR-101-12)

 Nje hapesire e perkryer per dyqan ne nje nga ndertesat me te reja dhe me funksionale ne zonen e ‘Bllokut’ ne Tirane. Per cdo person qe po mendon te hapi nje dyqan prestigjoz ateher ky eshte vendi i duhur. Me ...

me shme

Vile luksose me qera ne 'Don Bosko' (TRR-101-11)

Vile luksose me qera ne 'Don Bosko' (TRR-101-11)

 Vetem 10 minuta me makine nga qendra  ndodhet kjo vile e mrekullueshme 4 kateshe,ne zonen e Don Boskos.Eshte komplet e mobiluar me stil bashkohor . Te pershkruajme me rralle te gjitha katet e kesaj vile: ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter