Pronat e fundit

Apartament ne shitje ose me qera ne zonen e Bllokut, (TRR-101-10)

Apartament ne shitje ose me qera ne zonen e Bllokut, (TRR-101-10)

PER SHITJE OSE QERA Nje ndertese e re  dhe perfekte ne zonen e Bllokut ofron  nje apartament luksoz per shitje ose qera. I kompletuar me te gjitha ,dy dhoma gjumi  ju mirepresin juve me ngjyra te ngr...

me shme

Zyre me qera afer qendres ne Tirane, (TRR-101-9)

Zyre me qera afer qendres ne Tirane,  (TRR-101-9)

Zyre me qera ne Tirane,e pershtatshme edhe per dyqan. Me nje siperfaqe prej 29 m2 dhe me nje dizenjim modern te zyres. Eshte nje zyre komode dhe e ngohte. Gjendet afer qendres ne nje nga ndertesat me te bukura...

me shme

Dyqan me qera vetem 100m nga qendra e Tiranes (TRR-101-8)

Dyqan me qera vetem 100m nga qendra e Tiranes (TRR-101-8)

 Dyqan me qera vetem 100 m nga qendra e Tiranes. Nje ndertese e re ku katet e para i ka shopping center, zyra te bizneseve te ndryshme dhe pjesa tjeter rezidence per ambasadat e ndryshme. ...

me shme

Apartament me qera , plotesisht i mobiluar tek 'Shkolla e Baletit' (TRR-101-6)

Apartament me qera , plotesisht i mobiluar tek 'Shkolla e Baletit' (TRR-101-6)

 Per te gjithe ata qe kerkojne nje shtepi ne Tirane me kushte shume te mira dhe me te gjitha mobiljet brenda dhe te ndihen si ne shtepine e tyre ky eshte okazioni juaj. Jepet shtepi me qera ne nj...

me shme

Dyqan/Zyre me qera ne Tirane (TRR-101-5)

Dyqan/Zyre me qera ne Tirane (TRR-101-5)

Dyqan ose zyre me qera ne katin e dyte te nje  qendre tregtare  e cila eshte e pozicionuar 100m larg qendres se qytetit. Ka nje siperfaqje prej 31m2  e cila mund te perdoret per dyqn ose zyra te ag...

me shme

Zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-4)

Zyre me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-4)

Zyre ne katin e 4-te, 100 m2, perbehet nga 3 zyra.Zyrat jane te mobiluara dhe kane te perbashket tualetin dhe ballkonin. Ndertesa eshte pozicionuar rreth 100m larg qendres,afer Bashkise se Tiranes dhe Ministrise s...

me shme

Apartament me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-3)

Apartament me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-3)

 Apartament i mobiluar ne katin e 7-te,150 m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje depo e vogel.  Ballkonet me nje pamje te mrekullueshme Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Ba...

me shme

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-2)

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-2)

Apartament ne katin e 9-te,130m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje pamje te mrekullueshme nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Bashkise se Tiranes dhe Ministris...

me shme

Rreth Shqiperise

Rreth Shqiperise

Shqipëria shtrihet në Evropën Juglindore, në Perëndim të Gadishullit Ballkanik, në koordinatat gjeografike: 39 16' gjatësi dhe 42 39' gjerësi. Shqipëria ka nj&eum...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter