Pronat e fundit

Apartament me qera 1+1 afer Parkut dhe Liqenit te Tiranes, (TRR-712-8)

Apartament me qera 1+1 afer Parkut dhe Liqenit te Tiranes, (TRR-712-8)

Apartament 1+1, ne  katin e dytė te njė rezidence prestigjioze banimi tek Liqeni, afer Parkut te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 70 m2 me 1 dhomė gjumi, kuzhinė, dhomė ngrėnjeje, banjo me dush dhe bidet, dhomė tė shė...

me shme

Ambjent me qera ne rrugen 28 Nentori ne Elbasan , (ELR-712-1)

Ambjent me qera ne rrugen 28 Nentori ne Elbasan , (ELR-712-1)

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri multifunksional, ka nje siperfaqe prej 250 m2, ku 120 m2 jane ne faqen ballore te tij dhe 130 m2, jane ne pjesen anesore, me komunikim te vecante por te lidhura bashk...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-7)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-7)

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Mine Peza, afer Komisariatit nr 3 ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 perbehet nga 1 sallon +guzhine dhe 1 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Ofrohet bosh, ka te insta...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-6)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-6)

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Mine Peza, afer Komisariatit nr 3 ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 perbehet nga 1 sallon +guzhine dhe 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon. Ofrohet bosh, ka te instaluar sistem...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Stadiumi Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-712-5)

Apartament 2+1 me qera tek Stadiumi Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-712-5)

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica. I pozicionuar ne menyre perfekte ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 125 m2 i shperndare ne nje sa...

me shme

Toke per shitje ne Berzhite, Tirane , (TRS-712-5)

Toke per shitje ne Berzhite, Tirane , (TRS-712-5)

Shitet toke ne fshatin Berzhite vetem 16 km nga qendra e Tiranes. Nje toke me siperfaqe 7100 m2 dhe me letra te rregullta pronesie. Me projektin e rruges se re Tirane –Elbasan e ndajne vetem pak me...

me shme

Dyqan per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-712-4)

Dyqan per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-712-4)

Shitet ambjent per dyqan ne rrugen Irfan Tomini, tek shkolla 26 Nentori.  Dyqani ka siperfaqe perj 25 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloji aktiviteti. Eshte komplet i rinovuar dhe zotron letra te rre...

me shme

Apartament per shitje vetem 100 m nga deti, tek Mali i Robit ne Golem , (GLS-712-1)

Apartament per shitje vetem 100 m nga deti, tek Mali i Robit ne Golem , (GLS-712-1)

Apartament per shitje ne plazh, vetem 100 m nga bregu i detit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je pallati 3 katesh, kompleks i bukur dhe plot gjelberim nga te gjitha anet.  Me nje siperfaqe prej 1...

me shme

Vile per shitje ne rrugen e Elbasanit, vetem 3 km nga Tirana , (TRS-712-3)

Vile per shitje ne rrugen e Elbasanit, vetem 3 km nga Tirana , (TRS-712-3)

Villa pėr shitje nė Rrugėn e Elbasanit, vetėm 3 km nga qendra e Tiranės. Pajisjet dhe akomodimi Dhoma Numri: 12 dhoma gjithsej, 4 kate, 9 banja, 5 dhoma gjumi, tarraca, 1 ballkone. Pajisje: Pallat i ri, Kopshti,...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter