Pronat e fundit

Apartament me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-3)

Apartament me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-3)

 Apartament i mobiluar ne katin e 7-te,150 m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje depo e vogel.  Ballkonet me nje pamje te mrekullueshme Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Ba...

me shme

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-2)

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-2)

Apartament ne katin e 9-te,130m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje pamje te mrekullueshme nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Bashkise se Tiranes dhe Ministris...

me shme

Rreth Shqiperise

Rreth Shqiperise

Shqipëria shtrihet në Evropën Juglindore, në Perëndim të Gadishullit Ballkanik, në koordinatat gjeografike: 39 16' gjatësi dhe 42 39' gjerësi. Shqipëria ka nj&eum...

me shme

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-1)

Apartament ose zyre me qera ne qender te Tiranes,  (TRR-101-1)

Apartament ne katin e 9-te,130m2,sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje pamje te mrekullueshme nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte pozicionuar rreth 100 m larg qendres,afer Bashkise se Tiranes dhe Ministrise se...

me shme

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Mbi nje siperfaqe prej 319 m² ne mes te rruges se Kavajes, eshte rikostruktuar nje Vile qe nga themeli. Kjo ndertese qe fill mbas restaurimit nuk ka banuar njeri, eshte vene per shitje, ose dhenieje me qera. Duke qene...

me shme

Qytetet Shqiptare

Qytetet Shqiptare

TIRANA Tirana has been the capital of Albania since 1920. It is relatively new city established in 1614 from Sulejman Bargjini, feudal of the area at the time. The city began to grow at the beginning of the 18th cen...

me shme

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)

Per Shitje kemi nje truall 10,000m2 ne Qeparo, Himare. Eshte prone e trasheguar, e regjistruar me Hipoteke. Prona ndodhet ne vije bregdetare. Perfshin edhe nje shtepi pushimi te sapo ndertuar, me pishini te madhe; gjith...

me shme

Potencialet e Shqiperise

Potencialet e Shqiperise

Të gjithë investitorët dhe turistët e dinë të gjithë në lidhje me pikat e nxehta evropiane, kur është fjala për pasuri të patundshme dhe turizmit. Ka dëshm...

me shme

Pse Shqiperia

Pse Shqiperia

Investitoret qe zgjedhin Shqiperine zbulojne se mund te perfitojne “nga avantazhi shqiptar”, si rrjedhoje e investimit ne nje vend te stabilizuar politikisht, me rritje te shpejte , me kosto te ulet , ekonomi...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter