Pronat e fundit

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-313-45)

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-313-45)

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e V dhe te fundit te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Me siperfaqe 205 m2, banesa eshte e organizuar ne 4 dhoma, sallon i madh, ...

me shme

Apartament 1+1 me qera tek Siri Kodra, (TRR-101-31)

Apartament 1+1 me qera tek Siri Kodra, (TRR-101-31)

 Apartament me qera te Siri Kodra.Siperfaqja 66 m2 e ndare ne 1 Sallon,guzhine,1 dhoma gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te preferuara per vendasit, ku mu...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011)

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011)

Per SHITJE, prane rruges kryesore Sarande-Ksamil, me pamje te mrekullueshme nga deti, kemi kompleksin me te ri ne Sarande | gati per banim ne Qershor, 2011 | me cmime Fantastike. Kompleksi perbehet nga 2 godina residen...

me shme

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 )

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 )

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zbresesh per ne Gjirin e Drimadhesit.Apartamenti 2+1 ne ne Shitje ne Tarracen e Ullinjve, kati i I-re . Ky apartament eshte pjese e Kompleksit me pishine ...

me shme

Vile antike me QERA ne Elbasan (ELR-1001)

Vile antike me QERA ne Elbasan (ELR-1001)

Shtepi antike me Qera brenda mureve te kalase ne Elbasan. Shtepia eshte renovuar dhe kompletuar pa kompromise vetem pak vjet me pare. Pronari e ka arreduar shtepine per qejfin e tij, por duke qene se tani jeton ne...

me shme

Vile Lluksoze me qera ne Tirane (TRR-1002)

Vile Lluksoze me qera ne Tirane (TRR-1002)

3-storey luxury villa for RENT near the artificial lake of Tirana.   Very advantageous position below "Palace of Brigades "(Lower Sauk). Entertainment room with billiard table in the basement Quiet and safe n...

me shme

Per SHITJE Lokal tek Iliria ne Plazhin e Durresit 530m2 (DRS-1001)

Per SHITJE Lokal tek Iliria ne Plazhin e Durresit 530m2 (DRS-1001)

Ne SHITJE 530m2 Lokal ne plazhin e Durresit tek zona Iliria, me Hipoteke. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje godine 5+1 kate. Pallati ka mbaruar dhe eshte me certifikate pronesie (Hipoteke). Lokali perbehet nga: ...

me shme

Per SHITJE, Apartamente lluksoze ne Vlore tek Uji i Ftohte, me HIPOTEKE (VLS-1002)

Per SHITJE, Apartamente lluksoze ne Vlore tek Uji i Ftohte, me HIPOTEKE (VLS-1002)

Ky eshte padyshim kompleksi me Cilesine me te Larte ne Vlore! Nje nga te vetmit me Hipoteke. Objekti ndodhet tek zona e Ujit te Ftohte, prane plazhit me te frekuentuar te Vlores. 2 minuta ne kembe larg detit. Me gara...

me shme

Truall ne Ksamil per shitje

Truall ne Ksamil per shitje

Trual ne frontin e bregdetit i destinuar per vepra turizmi. ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter