Pronat e fundit

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480€/Muaj (TRR-1013)

Zyra me QERA tek zona e ish-Bllokut, Tirane | 240 m2 | Kati 2te | 3,480€/Muaj (TRR-1013)

Oportunitet I rralle. 240 m2 ambjent zyre ne katin e dyte tek ish-Blloku. Shume dhoma per tu permendur, 2 tualete, kuzhine me vete dhe muret e jashtem me vetrate xhami. Oportunitet i rralle per te sjelle biznesin tuaj ...

me shme

SHITET apartament ne Sarande 75 m2, 1+1 (SRS-1004)

SHITET apartament ne Sarande 75 m2, 1+1 (SRS-1004)

SHITET apartament 75 m2 ne Sarande 45,000€, me hipoteke, 1+1. I arreduar thjeshte. Apartamenti ndodhet ne nje complex te ndertuar 3 vjet me pare. Te tere apartamentet ne godine posedojne hipoteke. Vetem pak metra nga...

me shme

SHITET apartament 130 m2, 2+1, me HIPOTEKE ne Sarande me pamje nga deti (SRS-1003)

SHITET apartament 130 m2, 2+1, me HIPOTEKE ne Sarande me pamje nga deti (SRS-1003)

SHITET apartament 130 m2 ne Sarande 78,000€, me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne nje complex te ndertuar 3 vjet me pare. Te tere apartamentet ne godine posedojne hipoteke. Vetem pak metra nga bregu, me pamje te mrekull...

me shme

Apartament per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | me HIPOTEKE | vije e pare bregdeti (DRS-1004)

Apartament per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | me HIPOTEKE | vije e pare bregdeti (DRS-1004)

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIPOTEKE, ne vije te pare, 20 metra nga bregu me pamje nga deti. Apartamentet jane te perfunduar. Opsion per te blere edhe garazh; ka mbetur vetem 1 vend. ...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | tek Uji i Ftohte | nga 30,000€ (VLS-1005)

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | tek Uji i Ftohte | nga 30,000€ (VLS-1005)

Per Shitje, Apartamente ne Vlore 2 minuta ne kembe nga plazhi me I bukur I Vlores. Kompleksi ndodhet ne buze te rruges kryesore, prane rezidencave qeveritare tek Uji I Ftohte. Te gjithe apartamentet jane garzonjere ose 1...

me shme

Dyqan me QERA ne Tirane 90m2, 5m i larte, prane Gjimnazit Partizani(TRR-1008)

Dyqan me QERA ne Tirane 90m2, 5m i larte, prane Gjimnazit Partizani(TRR-1008)

Jepet me QERA dyqan 90m2 prane Shkolles Partizani, Tirane. Tavanet jane 4.95m te larta, ndaj dyqani mund te ndahet ne 2 kate. Ideal per bar/restorant, zyra, ose dyqan. 1,500€/Muaj ...

me shme

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane(TRR-1005)

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane(TRR-1005)

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane. Apartamenti eshte I arretuar shume bukur. Shikoni fotot. Perbehet: 2 dhoma gjumi 2 banjo Ballkon I madh Kuzhine dhe dhome ndenje e madhe Ashensor ...

me shme

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)

Per SHITJE, kemi nje dyqan 490m2 + garazh/magazine 660 m2 + oborr 200 m2. Dyqani eshte 490 m2 dhe ndodhet ne plazhin Iliria Durres, karshi ish-Bllokut sot Rezidence Qeveritare. Ndodhet buze rruge me rruge te asfaltuar ...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)

Pershkrimi i punimeve: Punimet vazhdojne per realizimin e objektit me madheshtor dhe ultra modern ne lagjen Uji i Ftohte. Objekti eshte i organizuar ne menyre te tille qe cdo apartament ka pamje nga deti dhe ndertesa...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter