Pronat e fundit

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000€ ose 400€/m2 (DRS-1006)

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000€ ose 400€/m2 (DRS-1006)

Per SHITJE, kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme, me CMIME FANTASTIKE, ne nja pallat tek zona Iliria perballe me rezortin Adriatik 1. Pallati ka 10 kate banimi dhe apartamentet qe kemi akoma ne shitje ndodhen ne...

me shme

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2. Detajet: Siperfaqja: 150m2 1 tualet Tavanet 5 metra te larte, keshtu qe dyqani/lokali mund te ndahet ne 2 kate Objekti ndodhet ne...

me shme

Per SHITJE, Dyqan tek Uji i Ftohte, Vlore | me HIPOTEKE! (VLS-1003)

Per SHITJE, Dyqan tek Uji i Ftohte, Vlore | me HIPOTEKE! (VLS-1003)

Dyqan per shitje, me Hipoteke ne zonen me te kerkuar te Vlores. Dyqani ndodhet ne buze te rruges kryesore, fare prane residences qeveritare tek Uji I Ftohte. Eshte ne katin e pare te nje objekti modern te sapo ndertuar. ...

me shme

Vile me QERA, 2kate me bace ne Tirane, prane ETC, ABA, Amb Amerikane (TRR-1009)

Vile me QERA, 2kate me bace ne Tirane, prane ETC, ABA, Amb Amerikane (TRR-1009)

Jepet me QERA vile 2 kateshe me bace te madhe (me vend per garazh nese nevojitet). 5 minuta ne kembe nga ETC, Abasada Amerikane, ABA Business Center. Vila eshte 100m2 si ndertim dhe 280 m2 bashke me bacen. Kati...

me shme

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)

Per SHITJE, kemi nje ambjent 1,600 m2 ne katin e 10 te nje pallati ne Plazhin e Durresit, prane rezortit Adriatik 1. Ambjenti eshte I rrethuar me veranda madheshtore nga para dhe mbrapa. I shtruar me pllaka mermeri ciles...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500€ (SRS-1007)

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500€ (SRS-1007)

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko Mango. 6+1 kate. Apartamentet e disponueshem: 1 cope: Kati 4, Garsoniere, 45m2, 1 ballkon anesor nga Jugu. 20,500€ 1 cope: 1+1, 60m2, 1 ball...

me shme

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000€ (SRS-1008)

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000€ (SRS-1008)

3 km larg qendres se qytetit te Sarandes, prane plazhit me te frekuentuar te Sarandes. Objekti eshte me orientim nga deti 2 minuta ne kembe per ne plazh. Apartamente te disponueshem: 4 cope: Apt 65m2, 1+1, plus b...

me shme

Truall per shitje ne Orikum, Vlora

Truall per shitje ne Orikum, Vlora

Trual me prespektive per zhvillime te ndryshme si qender biznesi apo resorte gjigande prane qytetit te Vlores, traulli ka dekumenta te rregullta dhe pritet se shpejti te merret master plani i zones. Ne kete prone munde t...

me shme

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)

" Gjiri I Bukenvileve" është projekt tepër dinamik në tipologjinë e tij: Brezi i parë janë vila me një sip prej 134.45 m2 Brezi i dytë janë dy objekte 3 katëshe me apartamente 2+1 që arrijnë një s...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter