Pronat e fundit

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 katesh me garazh. Punimet mbarojne ne Janar 2012. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti, dhe plazhi eshte me pak se 2 minuta ne kembe larg. Apartament...

me shme

Truall nr Dellenje Vlore per shitje

Truall nr Dellenje Vlore per shitje

This giagantic Float of land is in the front of the Ionian coast and is destined for tourism development. ...

me shme

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)

Magazina eshte me siperfaqe totale 1,350m2 ku 1,000m2 jane ndertim dhe pjesa tjeter parkim. Pozicionuar ne buze te rruges dytesore te autostrades Tirane-Durres ne kilometrin 10. Tavanet jane 11 metra te larte. Cmimi:...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil prane ish Kampit te Punetoreve kemi ne dorezim nje objekt te ri 5+1 katesh me garazh ndentoke. Apartamentet variojne nga 70-122m2 dhe te gjithe e shikoj...

me shme

Dyqan me QERA ne Tirane prane gjimnazit Sami Frasheri, 60m2 (TRR-1001)

Dyqan me QERA ne Tirane prane gjimnazit Sami Frasheri, 60m2 (TRR-1001)

Jepet me qera dyqan ne qendren tregtare "17 nentori" prane gjimnazit Sami Frasheri. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te dhe ne nje rruge me shume levizje. Ka nje siperfaqe prej 60m2, tualet, telefon, sistem antizjarr...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014)

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014)

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne nje objekt te ri me garazh prane portit. Objekti ndodhet ne buze te detit, dhe gjithe apartamentet e shikojne detin. Pozicioni strategjik siguron qe pamja e detit nuk do te kompro...

me shme

Jepet me QERA, apartament 156m2, 3+1, tek ish-Blloku, Tirane (TRR-1014)

Jepet me QERA, apartament 156m2, 3+1, tek ish-Blloku, Tirane (TRR-1014)

Apartament madheshtor, 156 m2, me QERA ne qender te ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje godine modern me 2 ashensore. Parametrat: 3 dhoma, 2 tualete, dhome ndenje e madhe, dhome ngrenie dhe kuzhine me vete ...

me shme

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit | rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit |  rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)

Objekti fillon ne vere te 2011 dhe mbaron ne Gusht 2012. Ne rrugen kryesore prane qendres se qytetit. 6 apartamente ne cdo kat. 6 Kate banimi, plus dyqanet. Garsoniere | 1+1 65-75m2 | 2+1 130m2 | 2 tuale...

me shme

Truall per Shitje ne Sauk, Tirane | Prane shkolles Wilson (TRS1002)

Truall per Shitje ne Sauk, Tirane | Prane shkolles Wilson (TRS1002)

Truall per shitje ne Sauk, Tirane | prane Shkolles Wilson me pamje nga Liqeni dhe parku i Tiranes. Zone e studiuar per vila dhe trualli eshte gati per ndertim. Prane residences te Ambasades Hollandeze. Siperfaqja: 2,00...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter