Pronat e fundit

Apartamente ne Vlore per shitje (VLS 1001)

Apartamente ne Vlore per shitje (VLS 1001)

BRAND NEW RELEASE - Studio's, one and two bedroom apartments in "Cold Water" area. Below market value , with prices from just 33,600 euros, in an area of continous growth. ...

me shme

Me QERA, apartament 120 m2 ne zone te qete te ish Bllokut, 800€/Muaj (TRR-1012)

Me QERA, apartament 120 m2 ne zone te qete te ish Bllokut, 800€/Muaj (TRR-1012)

Jepet me QERA, 120 m2 apartament ne qender te bllokut. 2+1, me dhome ndenje te madhe dhe 2 ballkone. Orientimi nga Jugu keshtu qe Dielli e kap gati gjate gjithe dites. Parametrat: 120 m2, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...

me shme

Apartament ne vile me QERA ne Tirane prane Rr. Elbasanit dhe parkut te lodrave (TRR-1007)

Apartament ne vile me QERA ne Tirane prane Rr. Elbasanit dhe parkut te lodrave (TRR-1007)

Me Qera: kati I 2te I nje vile private prane parkut te lodrave tek Rr. e Elbasanit, Tirane. Me parking privat dhe bace te vogel private nga mbrapa. 2+1, 1 tualet, 120 m2. I mobiluar. Shikoni fotot per me shume. 650€/M...

me shme

Apartamente per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | Pallat i ri | Ne vije te pare bregdeti (DRS-1003)

Apartamente per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit | Pallat i ri | Ne vije te pare bregdeti (DRS-1003)

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIPOTEKE, ne vije te pare, 20 metra nga bregu me pamje nga deti. Apartamentet jane te perfunduar. Opsion per te blere edhe garazh; ka mbetur vetem 1 vend. ...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000€ (SRS-1002)

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Prane Disko Mango |duke filluar nga 28,000€ (SRS-1002)

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 katesh me garazh. Punimet mbarojne ne Janar 2012. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti, dhe plazhi eshte me pak se 2 minuta ne kembe larg. Apartamen...

me shme

Apartament me Qera ne Tirane prane TVSH (TRR-1006)

Apartament me Qera ne Tirane prane TVSH (TRR-1006)

Apartament me Qera ne Tirane prane TVSH'se . 100 m2, 2+1, 2 tualete, kuzhina dhe pajisjet te reja. I pamobiluar. Dhome ndenje te madhe dhe 24 ore security tek hyrja. 800€/Muaj...

me shme

Apartmente per shitje ne Vlore

Apartmente per shitje ne Vlore

BRAND NEW RELEASE - Studio's, one and two bedroom apartments in "Cold Water" area. Below market value , with prices from just 33,600 euros, in an area of continous growth. This Albania Property Dev...

me shme

Apartamente ne Tirane per SHITJE ose QERA | Kodra e Diellit | 400-800€/Muaj (TRR-1015)

Apartamente ne Tirane per SHITJE ose QERA | Kodra e Diellit | 400-800€/Muaj (TRR-1015)

Ky eshte pallati me cilesor tek Kodra e Dillet, deri me sot. Shtrihet mbi koder dhe te gjitha ballkonet dhe dritaret shikojne nga Kopshti Botanik i Tiranes. Lagje shume e qete, larg zhurmes dhe pluhurit te Tiranes. Apa...

me shme

Per SHITJE, Apartamente ne Vlore tek Uji i Ftohte | 1+1 dhe 2+1 | 800€/m2 (VLS-1004)

Per SHITJE, Apartamente ne Vlore tek Uji i Ftohte | 1+1 dhe 2+1 | 800€/m2 (VLS-1004)

Per shitje kemi rreth 21 apartamente ne nje compleks te ri dhe shume cilesor tek Uji I Ftohte ne Vlore. Qendra e banimit ndodhet fare prane rruges kryesore, prane rezidencave qeveritare. Te gjithe apartamentet e shohin d...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter