Pronat e fundit

Narte aprovohet Qytet Turistik

 Narte aprovohet Qytet Turistik

The Council of Property Regulation of the Vlora district has approved the design of a new project.  On a 315 Ha parcel, a residential area and tourist complex, consisting of apartments, villas, golf course, marin...

me shme

Prona ne Tirane per shitje

Prona ne Tirane per shitje

BRAND NEW RELEASE - Studio's, one and two bedroom apartments in "Cold Water" area. Below market value , with prices from just 33,600 euros, in an area of continous growth. This Albania Property Developme...

me shme

Menaxhimi i objektit tuaj nga Albanian Real Estate

Menaxhimi i objektit tuaj nga Albanian Real Estate

...

me shme

Rreth Agjensise Imobiliare Albanian Real Estate

Rreth Agjensise Imobiliare  Albanian Real Estate

Here at Albania Real Estate, our main goal is to make it easier for everyone to buy or sell their property. We use the internet to bring the choices to you. Whether you reside in Albania or not you can view our full list...

me shme

Truall per Shitje ne Ksamil | 1,500 m2 | prane shetitores se re | zone me masterplan (KSS1002)

Truall per Shitje ne Ksamil | 1,500 m2 | prane shetitores se re | zone me masterplan (KSS1002)

Truall per shitje ne Ksamil, prane shetitores se re dhe bregut me te virgjer te Shqiperise. Kjo eshte nje zone e studiuar e projektuar per 2 – 3 kate. Prona eshte me hipoteke dhe gati per ndertim. Cmimi: 140 &eu...

me shme

Me QERA(10€/m2)ose SHITJE(833€/m2) 600m2 prane Globe Center(TRR-1011)

Me QERA(10€/m2)ose SHITJE(833€/m2) 600m2 prane Globe Center(TRR-1011)

Ambjent per zyra ose banim, 600m2 me QERA ose SHITJE mbi qendren Globe tek Rr. Kavaja. Ambjenti ka pozicion ideal per zyra, pasi ndodhet ne hyrje te Tiranes dhe eshte I rrethuar nga qendra tregtare. Ambjenti perbehet ...

me shme

Truall per SHITJE ne Elbasan (ELS-1001)

Truall per SHITJE ne Elbasan (ELS-1001)

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte me hipoteke. Trualli ndodhet me pak se 10 min ne kembe nga qendra e Elbasanit. Me mundesi per bashkpunim me pronarin. ...

me shme

Hotel per shitje ne Sarande (SRS-1001)

Hotel per shitje ne Sarande (SRS-1001)

Hotel 7te katesh per shitje ne Sarande. Projektimi, ndertimi dhe mobilimi i hotelit jane bere prej firmes Turke te ndertimit  GINTAS, e cila ka nje eksperience shume te gjate ne fushen e hotelerise, me qender ne...

me shme

Apartamente per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit, ne vije te pare, pamje nga deti (DRS-1002)

Apartamente per SHITJE tek Iliria ne Plazhin e Durresit, ne vije te pare, pamje nga deti (DRS-1002)

Apartamente per SHITJE tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit, me HIPOTEKE, ne vije te pare, 20 metra nga bregu me pamje nga deti. Apartamentet jane te perfunduar. Opsion per te blere edhe garazh; ka mbetur vetem 1 vend. ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter